Biz Kimiz

biz-kimiz

Join the Game [JTG], önceliği espor ve gaming alanı olmak üzere, yüksek kaliteli, orijinal video içerik projeleri üreten ve bu içeriğin öncelikle Millennial ve Z Kuşağı izler kitleye, bu kitlelerin yakından takip ettiği içerik platformları ve influencer’lar üzerinden erişmesini sağlayan, Türkiye’nin alanında öncü video içerik ajansıdır.

İzleyici açısından bakıldığında, JTG, yeni ve orijinal, eğlenceli, seyir zevki yüksek ve maksimum kaliteye sahip içerikler üretir. Markalar açısından bakıldığında ise, marka, mecra, influencer ve izler kitle dörtgenindeki tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde – başta konvansiyonel mecralardan erişilmesi her geçen gün zorlaşan Millennial’lar olmak üzere – çapı gün geçtikçe büyüyen gamer hedef kitleye doğru şekilde örülmüş projelere entegrasyon yoluyla erişme imkanı sağlar.

JTG, markalara stratejik danışmanlık da dahil olmak üzere tam servis gaming konseptleri, formatları, içerikleri sunar ve markaların bu alandaki influencer’ları doğru ve etkili şekilde kullanmalarını sağlar.

JTG TV, JTG’nin tüm bu içerikleri izleyicisiyle buluşturduğu ve her mecradan takip edilebilen kanalıdır; reklam dünyasında gün geçtikçe önemini artıran branded entertainment kavramının gaming/esports alanında vücuda gelmiş halidir.

JTG, bir CC Media iştirakidir.

Secured By miniOrange